MEGC kontejner – hliníková verze

Kontejner je tvořen dvěma hlavními částmi, které jsou k sobě pevně spojeny – spodním ocelovým rámem ze svařovaných profilů a samotným hliníkovým kontejnerem.  Ocelový rám je proti korozi chráněn vrstvou žárového zinku. Hliníkový kontejner má odnímatelné přední a zadní čelo a střechu kvůli montáži vnitřní technologie a její údržbě.

 Uvnitř kontejneru jsou umístěny navzájem propojené velkoobjemové tlakové láhve alternativního paliva motorů např. lodí, nebo zásobník stlačeného média Po spotřebování obsahu se kontejner jednoduše vymění za plný.

 

Základní rozměry:

  • délka: cca 6400 mm
  • šířka: cca 2450 mm
  • výška: cca 2850 mm
  • hmotnost prázdného kontejneru: 1900 kg

 

 

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2020 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena