Zařízení pro podmořský provoz

Výroba konstrukcí pro podmořskou těžbu. Výrobky splňují jedny z nejpřísnějších norem pro podmořskou hlubinnou těžbu.

Možnosti použití vysoko pevnostních ocelí do náročných podmínek. Kompletní výroba dle výkresové dokumentace včetně hydrauliky a testování.

  • Výroba konstrukcí pro hlubinnou těžbu
  • Výroba konstrukčních celků včetně obrábění
  • Výroba konstrukčních celků včetně hydrauliky

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Jsme schopni vyrobit konstrukce pro podmořskou hlubinnou těžbu včetně obrábění a povrchových úprav splňující příslušné normy. Nátěry třídy Xilan. V případě požadavků na výrobu celků, jsme schopní provádět mechanickou a hydraulickou montáž dle požadavků zákazníka

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena