VYUŽIJTE NAŠICH VÝROBNÍCH KAPACIT NA HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČCE WHQ 105 CNC

Moderní výkonný souvisle řízený obráběcí stroj. Vysoké řezné parametry a široký komfort technologických funkcí tento stroj předurčují pro aplikaci i velmi náročných technologických operací. Uplatnění nachází při efektivním obrábění dílců skříňovitého charakteru z více stran, ale i při obrábění forem a jiných tvarově složitých obrobků.

 Parametry:

  • Průměr vřetena                             105mm
  • Výsuv pracovního vřetena W      630mm
  • Svislé přestavení vřeteníku Y   1 600mm
  • Příčné přestavení stojanu X      2 000mm
  • Podélné přestavení stolu Z       1 250mm
  • Rozměry otočného stolu          1 400 x 1600mm

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena