Záchranný člunový jeřáb - Freedom of the Seas

Záchranný člunový jeřáb PALFINGER Marine

Běžně je používán na zaoceánských výletních lodích jako záchranný systém, který umožňuje spouštět záchranné čluny zavěšené mezi dvěma těmito jeřáby podél boku lodi. V sestavě je vždy jedno mechanické rameno s navijákem.  Může být však využíván také jako systém pro dopravu osob ze zaoceánské lodě do přístavu, kde není možno zakotvit přímo s lodí, a nebo pro zvedání různých předmětů do lodi. Může být vybaven člunem o kapacitě až 150 osob.

Parametry:

  • Gravitační záchranný výložník typ VIP23FDL 
  • Bezpečná pracovní zátěží 231 kN na rameno
  • Celková bezpečná pracovní zátěž až 24,000 kg
  • Vybaven navijákem s gravitačním nebo elektrickým spouštěním s bezpečným pracovním momentem 31,5kNm na průměru bubnu 470mm

Tyto konkrétní člunové jeřáby byly použity pro zaoceánskou výletní loď Freedom of the Seas.

 

 

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2020 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena