Kariéra

Zaměstnanci jsou nejcennějším bohatstvím společnosti SALTEN s.r.o.. Vysoké znalosti a zkušenosti jednotlivých zaměstnanců stejně tak jako týmová práce do značné míry ovlivňují naši úspěšnost na trhu.

Naším základním cílem je motivovat a podporovat zaměstnance k odbornému růstu, k dalšímu rozvoji jejich dovedností a posílení jejich kompetencí jak uvnitř společnosti, tak při jednání se zákazníky. Jsme si plně vědomi toho, že vysoká současná i budoucí výkonnost a úspěšnost společnosti je kromě schopností individualit založena i na aktivní týmové spolupráci. Proto při výběru našich spolupracovníků klademe velký důraz na jejich schopnost pracovat v projektových týmech a jejich schopnost převzít spoluzodpovědnost za výsledek práce celého týmu.

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena