Reference

Záchranný člunový jeřáb - Freedom of the Seas

Záchranný člunový jeřáb pro zaoceánskou výletní loď Freedom of the Seas má ocelovou konstrukci, která umožňuje spouštět záchranné čluny, zavěšené mezi dvěma těmito jeřáby, po boku lodi.

dále

Záchranný člunový jeřáb - MSC Sinfonia

Záchranný člunový jeřáb pro zaoceánskou výletní loď MSC Sinfonia má ocelovou konstrukci, která umožňuje spouštět záchranné čluny, zavěšené mezi dvěma těmito jeřáby, po boku lodi.

dále

Záchranný člunový jeřáb, naviják a záchranářský výložník - Allure of the Seas

Záchranný člunový jeřáb pro zaoceánskou výletní loď Allure of the Seas má ocelovou konstrukci, která umožňuje spouštět záchranné čluny, zavěšené mezi dvěma těmito jeřáby, po boku lodi.

dále

Dual draglink crane - DDC10

Manipulační řešení pro námořní a offshore průmysl.

dále

Přesypový vůz NOEN PV400Np-3

Pásový předávací vůz NOEN PV400Np-3 slouží k předávání natažené horniny z kolesového rýpadla na následující dálkovou pasovou dopravu.

dále

Kladky pro kotvení rybí farmy Salmar

Ocean Farm I je první offshore rybí farma na světě.

dále

MEGC kontejner – hliníková verze

Takzvaný „Hook load container“ – kontejner nakládaný na nákladní vozidlo pomocí háku – slouží pro přepravu velkoobjemových tlakových lahví.

dále

Speciální kontejner

Speciální kontejner - alternativa hliníkového kontejneru.

dále

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena