Prototyping

Naši klienti mohou využít vývojové oddělení, jehož cílem je jak vývoj produktů pro stávající i nové zákazníky, tak i vývoj vlastních výrobků a zařízení.

Vývojové oddělení nabízí kompletní vývojový proces, od analýzy zákaznických požadavků přes návrh prototypu, výroby prototypu a následné finální testování v našem výrobním závodě.

Na základě našich dlouholetých zkušeností získaných při výrobě zařízení pro náročné klienty z oblasti lodního a ropného průmyslu jsme schopni ve spolupráci s klientem navrhovat kompletní konstrukční celky a zařízení včetně pevnostních a kontrolních výpočtů.

Ve spolupráci s našimi externími spolupracovníky jsme rovněž schopni navrhnout hydraulické systémy, včetně návrhů elektroinstalací a programovaní PLC.

Navrhneme Vám také vhodný způsob testování včetně testovacích přípravků a testovacích procedur odpovídajících požadovaným standardům.

Naší velkou výhodou je těsná spolupráce s výrobním oddělením během celého procesu vývoje.

Výsledkem je technicky i technologicky optimalizovaný design a finální projektová dokumentace přizpůsobená naším výrobním podmínkám.

Používaným softwarem pro 3D modelování a projektování je NX Mach od firmy SIEMENS a Inventor 2015 od firmy AUTODESK. Pro správu a řízení projektové dokumentace používáme systém Teamcenter od firmy SIEMENS.

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena