Testování a zkoušky

Společnost SALTEN jde cestou efektivních postupů a přístupů k testingu. Na základě využití na mnoha projektech vyzkoušených metodik příslušnými mezinárodními normami předepsaných standardních postupů a našich zkušeností z komplikovaných projektů vytváříme vlastní testovací postupy, pomocí kterých jsme schopni garantovat užitné vlastnosti výrobků pro naše zákazníky.

K tomu podstatným způsobem přispívá i ověřený vlastní návrh testovacích zařízení pro ověření mechanických vlastností výrobků za působení statického i dynamického namáhání. Naše řešení stavíme na dlouhodobé spolupráci se zákazníky, pochopení problematiky jednotlivých segmentů a týmech špičkových odborníků, kteří mají expertní znalost prostředí, ve kterém naše výrobky pracují. Know-how, získané prací na velkých projektech pak dále rozvíjíme a využíváme.

Naše služby

  • Návrh postupu testování
  • Výkonnostní a zátěžové testy při působení statického i dynamického namáhání
  • Testovací protokoly pro účely certifikačních institucí
  • Předávací testy

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena