Povrchová úprava

Konstrukce, vystavené působení slané vody se vyznačují velmi vysokými nároky na odolnost proti korozi, stejně tak, jako povrchová ochrana v těžebním průmyslu zahrnuje požadavky na antikorozní a zároveň otěruvzdorné nátěry.  Zaměřujeme se i na specifické povrchové úpravy na přání zákazníka s ohledem na jejich požadované vlastnosti a použití.  

Poskytujeme vysokou úroveň služeb a produktů, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Navrhování nátěrových systémů pro lodní průmysl a konstrukce na moři vyžaduje s ohledem na různorodost korozního prostředí zkušenosti a znalosti přesně s ohledem na potřeby konkrétního odvětví průmyslu a požadavků klienta. Naši vývojoví pracovníci vám v případě potřeby poskytnou asistenci při výběru správného nátěrového systému k dosažení co nejdelší životnosti systému.

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena