Hydraulická montáž

Vyrábíme a dodáváme výrobky s hydraulickými systémy pro námořní a ropný průmysl s certifikátem systému jakosti ISO 9001: 2008 a splňující regulační požadavky mezinárodních certifikačních společností jako je DNV-GL, ABS, LRS, BV a USCG. Máme tým hydraulických odborníků, který je schopen instalovat hydraulické systémy dle hydraulických schémat a specifikací klienta.

Naši montéři jsou certifikováni pro práci s hydraulickými systémy šroubení PARKER Ermeto EO2 a Ermeto EO2 FORM, PARKER Triple-Lok, SWAGELOK a GYROLOK. Pro instalaci šroubení používáme zařízení EO-KARRYMAT a EO2-FORM F3 od firmy PARKER.

Výrobu hadic provádí pracovníci s platným certifikátem DNV-GL na certifikovaném pracovišti. Pro testování hydraulických systémů používáme testovací hydraulické jednotky s maximálním zkušebním tlakem 400 bar. Všechny hydraulické oleje používané do hydraulických systému jsou filtrovány na třídu čistoty 17/15/12 dle normy ISO 4406: 1999.

Pro filtrování používáme filtrační jednotku OLF-45 s filtry DIMICRON 2µm/10µm od firmy HYDAC. Třída čistoty hydraulických systému splňuje minimální požadavky 17/15/12 dle normy ISO 4406: 1999 (≈NAS 1638 třída 6). Pro proplach hydraulických systémů používáme hydraulickou testovací a proplachovací jednotku s maximálním průtokem 325 L / min, maximálním pracovním tlakem 340 bar, výkonem 95 kW, kapacitou chladiče 2,2 kW, výkonem topení 3 kW a filtračními vložkami 6µm a 10µm. Pro měření stupně čistoty a obsahu vody v systémech používáme kontaminační senzory CS1310A, CS1320A a Aqua senzor AS1000 od firmy HYDAC. Snímání a přenos dat se provádí monitorovací a snímací jednotkou SMU1200 od firmy HYDAC. Pro orientační měření stupně čistoty používáme také přenosný laserový snímač LPA2 od firmy MP Filtri. Veškerá hydraulická montáž je prováděná v hydraulické dílně splňující veškeré požadavky na čistotu prostředí. V naší hydraulické dílně jsme schopni montovat a instalovat různé hydraulické zařízení jako:

  • hydraulické jeřáby a navijáky
  • hydraulické servisní a manipulační zařízení
  • hydraulické agregáty
  • hydraulické navijáky hadic
  • akumulátorové stanice
  • hydraulické válce a hydromotory včetně jejich testování
  • ventilové bloky včetně jejich testování

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena