O skupině

Investiční skupina Licehamr & partners působí v České republice, v zemích střední a východní Evropy od roku 2007. Vyhledáváme a realizujeme projekty v oblasti nemovitostí (real estate), provozního a investičního financování, private ekvity a průmyslové výroby. Máme zkušenosti z celé řady realizovaných projektů, a proto jsme schopni znásobit přidanou hodnotu projektů pro sebe i pro své partnery. 

Bohemia Holding je dlouholetým investorem v České republice,  přičemž je přímým následovníkem společností EUNED Real a skupiny EUNED Group.

Díku tomu budujeme dlouhodobá obchodní partnerství. Naším cílem je dlouhodobě udržitelná stabilita skupiny, která je vybudovaná na principech a zásadách ekonomické racionality. Naše firemní kultura je postavena na důvěryhodnosti, vysokém profesním standardu a silných etických zásadách.

Náš cíl v oboru průmyslové výroby je pro nás naprosto zřejmý - vybudovat společnost s mezinárodním významem a potenciálem. Technicky a technologicky vyspělou společnost, se snadnou dopravní dostupností a významnou historií a tradicí. Partneři skupiny posoudili možnost investice v několika desítkách společností, až našli SALTEN, tehdy ještě Harding Safety Czech.

 

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena