Vize společnosti

Vize společnosti - kvalitní výrobky a služby zaměřené na zákazníky

Naším cílem, jemuž je podřízeno veškeré úsilí všech našich zaměstnanců, je nejen uspokojit všechny zákazníky, ale také si jejich důvěru udržet a své služby neustále zlepšovat.

Vedení společnosti přijalo závazek na zlepšení komplexních služeb pro stávající a případné nové zákazníky a přihlásilo se ke strategii „aktivní partner“. Pro splnění tohoto strategického záměru je nutné budovat následující klíčové způsobilosti naší společnosti:

  • Klíčové schopnosti v oblasti technologie a výroby
  • Aplikované řízení projektů
  • Procesy zaměřené na maximální jakost
  • Optimální hospodárná řešení
  • Řízení lidských zdrojů
  • Trvalý dynamický rozvoj společnosti

Jednotlivé dlouhodobé cíle jsou dále rozpracovány do konkrétních úkolů s určením odpovědností zaměstnanců společnosti a termínů.

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena