Speciální konstrukce

Výroba speciálních konstrukčních celků dle požadavků zákazníka. Společnost splňuje nejpřísnější normy pro těžbu na moři dle standardů NORSOK.

Možnost výroby celků dle různých DNV specifikací. Standardy společnosti umožňují použití vysoko pevnostních ocelí do -40 °C, dále pak normy DIN 2303-Q2 pro možnou výrobu zařízení pro armádní účely. Možnosti kompletní výroby dle výkresové dokumentace včetně hydrauliky, elektriky a testování na testovacích věžích v prostorách společnosti.

Možnosti dynamického testování navijáků.

Možná participace se zákazníkem na spoluvývoji daného produktu.

  • Vodící kladky kotevních řetězů pro ropné plošiny
  • Manipulační nástroje pro kotvící řetězy s použitím materiálu Superduplex
  • Konstrukce včetně hydraulických a elektrických aplikací

Společnost disponuje vlastním konstrukčním a technologickým oddělením s možností spoluvyvíjet požadovaný produkt dle zadání zákazníka. Znalosti z hydraulických instalací pro námořní a těžební aplikace mohou být aplikovány do jiných odvětví zákaznického portfolia.

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Pokud máte v hlavě nápad se kterým od nás chcete pomoci, neváhejte a napište nám nezávaznou poptávku. Vaše data u nás budou v bezpečí, nemusíte se bát, že je předáme třetí straně.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena