Stavební a těžební stroje

Výroba zařízení pro důlní průmysl a zemní práce. Společnost udržuje stejnou kvalitu a výrobní postupy pro všechny zařízení a produkty vycházející z výroby pro těžební plošiny. Proto dokážeme být partnerem i pro řešení do náročných podmínek.

Kompletní výroba dle výkresové dokumentace včetně hydrauliky, elektriky a testování. Možnost participace se zákazníkem na spoluvývoji daného produktu.

  • Rypadla a nakladače
  • Teleskopické manipulátory
  • Nosné konstrukce
  • Svařované korby (železné anebo hliníkové)
  • Čelisťové drapáky pro zemní a těžební stroje
  • Manipulační nástroje pro mechanismy
  • Výroba pásových nakladačů
  • Různé druhy kontejnerů

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Použitím know-how z výroby pro těžební plošiny je společnost schopná vyrobit nejenom části zařízení pro důlní průmysl a zemní práce, ale také zařízení jako celek, včetně hydraulické a elektrické montáže. Naše výrobní postupy a systém kvality Vám zaručí 100% tracebilitu materiálů, povrchovou ochranu nejenom částí konstrukce, ale také všech komponentů. Proto dokážeme být partnerem i pro řešení do náročných podmínek.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena