Strojní vybavení na paluby lodí

Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení pro paluby lodí a pro ropní plošiny. Získané know-how společnost úspěšně použila i pro výrobu zařízeni pro segment rybářských lodí.

Výrobky splňují jedny z nejpřísnějších norem pro těžbu na moři dle standardů NORSOK. Možnost výroby dle standardů MED-D.

Standardy společnosti umožňují použití vysoko pevnostních ocelí do -40 °C. Zkušenosti se svářením hliníků a nerezových ocelí.

Kompletní výroba dle výkresové dokumentace včetně hydrauliky, elektriky a testování. Možnost participace se zákazníkem na spoluvývoji daného produktu. Manipulační mechanismy pro lodní a ropný průmysl.

  • Servisní koše pro ropné plošiny
  • Navijáky
  • Hadicové navijáky
  • Mechanizmy pro rybářské lodě
  • Svařované konstrukce
  • Manipulační nástroje

Potřebujete vyrobit produkt? Poraďte se s námi.

Jsme schopni vyrobit zdvíhací a manipulační zařízení pro lodní paluby, anebo pro ropné plošiny. Společnost také dodává zařízení pro rybářsky průmysl. Možnost výroby kompletního zařízení, včetně mechanické, hydraulické a elektrické montáže a testování. Společnost také vyrábí a je schopná dynamicky otestovat navijáky různého druhu.

Nezávazná poptávka zde

Nebo nám jednoduše zavolejte na +420 725 830 316
případně pište klasický e-mail na adresu info@salten.cz

Proč byste měli chtít
výrobky od nás

Technický servis a prototyping
Technické a technologické oddělení a jeho každodenní fungování ve výrobním prostředí nám umožňuje optimalizovat cestu od návrhu k funkčnímu výrobku.

Flexibilita
Štíhlá organizace, projektové týmy a nástroje procesního řízení nám dávají unikátní možnost pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. Tím šetříme náklady na obou stranách.

Rozsah výroby
Ke svařovaným konstrukcím přidáváme hydraulické a pneumatické komponenty spolu s elektrickou instalací, pohony a programováním řídících prvků. Celé zařízení vzniká v našem závodě.

Výrobní zkušenosti
Vysoce náročné projekty za poslední desetiletí ještě více umocnily řemeslnou zručnost, která firmu po celou její historii vždy zdobila.

Jsme blízko odkudkoli
Výborná geografická poloha firmy dává našim zákazníkům z Evropy skvělou možnost dostat se k nám na jednání a zpět v rámci jednoho pracovního dne.

Testování a certifikace
Nechceme být pouhými dodavateli polotovarů, naším cílem je dodávat zákazníkům kompletní funkční a ověřená zařízení schopna provozu.

Podívejte se na certifikáty kvality, kterými naše společnost disponuje.

Certifikáty

Rychlý kontakt

info@salten.cz +420 312 515 111    

© 2019 SALTEN s.r.o., všechna práva vyhrazena